Logo small

LAUKO DURYS

Lauko durys – tai namo vizitinė kortelė, jas pastebi kiekvienas. Dažniausiai name varstomos durys turi būti ne tik gražios, derėti prie namo išorės, bet ir ilgai tarnauti. Lauko durys turi būti kokybiškos: durys turi būti atsparios besikeičiančioms oro sąlygoms, neiškrypti ir saugoti šilumą patalpoje. Šarvuotos durys užtikrins, kad namuose jausitės saugūs dėl savo artimųjų ir turto. Labai svarbu, kad duris i namą apsaugotų ir nuo pašalinių garsų, todėl renkantis duris verta atkreipti dėmesį į šilumos ir garso izoliaciją
MIKEA durys

MIKEA durys

Šios išvaizdžios, šiltos, ilgaamžės lauko durys “Mikea” gaminamos Lenkijoje. Mikea“ durų masyvi stakta ir varčios rėmas yra pagaminti iš klijuoto pušies tašo, varčia užpildyta putų poliuretanu bei iš abiejų pusių padengta cinkuotais cialis sans ordonnance skardos lakštais su „priauginta“ polimerine danga. Ši durų konstrukcija neleidžia joms peršalti bei rasoti iš vidaus, nes nėra tiesioginio kontakto tarp vidaus ir išorės metalinės dangos (nėra šalčio tiltelių). Durys gali būti aklinos arba stiklinamos vitražiniais stiklo paketais.

Skaityti plačiau

OKOUME

OKOUME

Durys, naudojamos pastato išorėje arba patalpose kur labai drėgna, gaminamos su VAF plokšte dar vadinama Okoume plokšte. Ši plokštė yra atspari drėgmei bei kitiems klimato poveikiams. VAF plokštė yra iš  gabonmedžio (okoume), tai Afrikoje augantis medis, kurį naudoja laivų gamyboje. Ši plokštė ypatingai atspari aplinkos poveikiui ir visiškai nebijo drėgmės. , šios plokštės spalvinė gama ira is 17 spalvu . Plokštė gaminama naudojant skirtingos medienos lakštus  juos suspaudžiant.Okoume plokštė Okoume plokštė impregnuojama, gruntuojama ir lakuojama naudojant profesionalią produkciją. Šios produkcijos dėka, plokštė apsaugoma optimaliausiai. Plokštės storis – 12mm.

Skaityti plačiau

UMIDAX

UMIDAX

Dažyta medžio dulkių plokštė MDF (UMIDAX). Naudojama lauko durims namams, kotedžams bei kitiems pastatams. Jos atsparios drėgmei, atmosferos poveikiui .  Medžio dulkių plokštė (MDF) UMIDAX, dazosi  pagal RAL,spalvyną. Tai šiltos ir saugios lauko durys, kurios turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Namo lauko durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte, kuri gruntuojama ir dažoma bet kuria užsakovo pageidaujama spalva iš plataus RAL spalvyno. Norint suteikti šioms durims daugiau išskirtinumo – ant šių durų paviršių galima frezuoti skirtingus raštus, iš mūsų siūlomos raštų įvairovės. https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-en-ligne/ Durys gali būti su stiklo paketais.

Skaityti plačiau

EKONOMIK

EKONOMIK

EKONOMIK Laminuotą daugiasluoksnę fanerą LFSF (kitaip vadinama jūrine fanera ar bakalitu). Fanera padengta karbolio rūgštimi iš abiejų pusių, todėl yra labai tvirta ir kieta, atspari temperatūrų skirtumui, drėgmei ir valymo/dezinfekavimo cheminių medžiagų poveikiui. Fanera pasižymi lengvu svoriu, atspari korozijai ir paprastai prižiūrima. Mediena iš šiaurės regionų užtikrina ypatingą plokščių ilgaamžiškumą.  Spalva: paprastai naudojama tamsiai ir šviesiai ruda.

Fanera padengta karbolio rūgštimi iš abiejų pusių, todėl yra labai tvirta ir kieta, atspari temperatūrų skirtumui, drėgmei ir valymo/dezinfekavimo cheminių medžiagų poveikiui. Fanera pasižymi lengvu svoriu, atspari korozijai ir paprastai prižiūrima. Mediena iš šiaurės regionų užtikrina ypatingą plokščių ilgaamžiškumą.  Spalva: paprastai naudojama tamsiai ir šviesiai ruda.

Skaityti plačiau