Logo small

METALINĖS DURYS

 • Metalinės durys

  Metalinės durys

 • Metalinės durys

  Metalinės durys

  METALINĖS DURYS

  Tai lauko arba vidaus patalpų apsauginės durys, dažniausiai naudojamos laiptinėse, sandėliukuose, pagalbinėse ar kitose techninės paskirties patalpose. Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su nevarstomais praplatinimais arba praaukštinimais, taip pat su stiklo paketais.

  LAIPTINĖS,PRAMONINĖS IR SANDĖLIUKO DURYS

  Šios durys pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šių šarvo durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais.

  Milteliniai dažai skirti ypač ilgalaikiam ir patikimam paviršiaus apsaugojimui ir dekoravimui. Sausi milteliai užpurškiami ant dažomo ruošinio iš anksto įelektrinto, todėl padengia paviršių ir ant jo laikosi. Tada ruošinys patenka į krosnį, kur įkaista iki dažų lydymosi temperatūros. Dažai išsilieja ir polimerizuojasi (sukietėja).

  Metalinės plokštės, dažytos miltelinių būdu, privalumai:

  – tuo būdu gaunamas sluoksnis itin ištvermingas ir atsparus smūgiams.

  – dėl puikios adhezijos (sukibimo) ir elastingumo, kurį nulemia didelis dervų molekulinis svoris, dažai menkai eižėja netgi paviršių deformuojant, yra atsparūs nusitrynimui, todėl paviršius patikimai apsaugomas nuo korozijos ir cheminio aplinkos poveikio.

  Milteliniai dažai, užtikrindami puikią išvaizdą ir ilgaamžiškumą, yra Jūsų gaminio kokybės garantas.

  Šios durys puikiai tinka ten, kur padidintas drėgnumas ir nėra labai aukšti reikalavimai termoizoliacinėms savybėms. Prie durų galima komplektuoti tiek mechanines tiek elektronines spynas. Duris komplektuojant su elektronine kodine klaviatūra, vietoje spynos rekomenduojame naudoti ypač tvirtą ir ilgaamžį elektromagnetą, o durų uždarymui – durų pritraukėją. Elektromagnetas garantuoja patikimą durų užrakinimą bei ilgaamžį veikimą, kadangi nėra jokių judančių mechaninių detalių, o durų pritraukėjas – tylų ir švelnų durų uždarymą. Tokiu atveju durys niekados neliks atviros, visuomet užsidarys švelniai ir tyliai, be jokio triukšmo, kas ypač aktualu pirmųjų aukštų gyventojams.

 • Metalinės durys
 • Metalinės durys
 • Metalinės durys